JK Volta

Põhja-Tallinnas tegutsevad küll mitmed väiksemad jalgpalliklubid, kuid neil puudub väga selge organiseeritud struktuur ja nad ei kõneta linnaosa elanikke. Ent Põhja-Tallinna suurust arvestades on loomulik, et siin tegutseks jalgpalliklubi, millel on selge ülesehitus: lai noortesüsteem, mitmekülgsed harrastusjalgpalli võimalused, naistejalgpallialane tegevus kui ka võimalikult kõrgel tasandil mängiv esindusmeeskond. Seetõttu elustas jalgpalliklubi Tallinna Kalev asutaja ja kauaaegne eestvedaja Raimo Nõu 2016. aasta septembris Põhja-Tallinna Jalgpalliklubi tegevuse ning kaks kuud hiljem võttis klubi kasutusele nime Põhja-Tallinna JK Volta.

Külasta lehte

Veebi arendus & Disain

Väljakutsed

  • Kohandatud Sisuhaldusplatvormi Integratsioon: Kuna JK Volta soovis säilitada oma veebilehe sisu ja uudised ajakohasena, oli väljakutseks integreerida kohandatud sisuhaldussüsteem, tagades samal ajal kasutusmugavuse ja lihtsa haldamise.
  • Mitmekülgsed Kasutajaliidese Nõudmised: Klient soovis mitmekülgset kasutajaliidest, mis kajastaks klubi mitmesuguseid tegevusi nagu näiteks noortetöö . Väljakutse seisnes tasakaalu leidmises, et tagada lihtne navigeerimine ja informatsiooni esitamine ilma liigse keerukuseta.
  • Mobiilisõbralikkuse Tagamine: Klubi eesmärk oli jõuda võimalikult laia publikuni, sealhulgas mobiilikasutajateni. Väljakutseks oli arendada koduleht, mis oleks täielikult mobiilisõbralik, tagades sujuva ja meeldiva kogemuse igas seadmes.

Platvorm: Wordpress, Nuxt, Vue, Figma

Regioon: Eesti

Teenus: Veebi arendus & Disain

Ajajoon

Esimesed kohtumised, disainifaas, arendusfaas

Juuni 2023

Valmistoote üleandmine

September 2023

Käimasolev arendusfaas ja lisaideed

Jaanuar 2024 - Kuni tänaseni

Projekti Tehniline Valik

Kasutasime Nuxt.js ja WordPressi täiustatud tehnoloogiaplatvormina, et luua tõhus ja dünaamiline veebirakendus. Nuxt.js võimaldas interaktiivse kasutajaliidese kiire loomise, samal ajal kui WordPress tagas paindliku sisuhalduse. Meie tehniline stapel toetab tipptasemel kasutajakogemust ja skaleeritavust.

Front-End:

Vue, Nuxt

Back-end:

Wordpress

Related Cases

Attendr Scanner App

Attendr Scanner App

Attendr Scanner App on ürituste korraldajatele, pakkudes sujuvat pileti skaneerimise võimalust.

Vaata projekti arrow_icon
JK Volta

JK Volta

Põhja-Tallinna JK Volta, asutatud 2016. aastal, toob korraldatud jalgpalli Põhja-Tallinna. Tugeva struktuuriga, noortetööga, harrastusvõimaluste, naistejalgpalli ning konkurentsivõimelise meeskonnaga rikastame kohalikku kogukonda.

Vaata projekti arrow_icon
Dyora

Dyora

Dyora OÜ loob looduskosmeetikat ja sojavahaküünlaid, kasutades looduslikke koostisosi. Meie eesmärk on pakkuda kvaliteetseid ja keskkonnasõbralikke tooteid, rõhutades looduse ilu ning toetades tervislikku ja keskkonnasõbralikku elustiili

Vaata projekti arrow_icon