Attendr Scanner App

Attendr Scanner App on ürituste korraldajatele, pakkudes sujuvat pileti skaneerimise võimalust.

Külasta lehte

Mobile app & Disain

Väljakutsed

  • Platvormide Eriomadused: Kohandades rakendust nii iOS-ile kui ka Androidile, tuli ületada väljakutseid seoses platvormide spetsiifiliste omaduste ja nõuetega.
  • Optimeerimine ja Jõudlus: Säilitades ühtse kasutajakogemuse mõlemal platvormil, oli väljakutseks tagada rakenduse optimeeritus ja sujuv jõudlus erinevate seadmete vahel.
  • Uuenduste ja Kohandamise Kiirus: Kiirelt arenevate platvormide tingimustes nõudis väljakutse kiiret reageerimist uuendustele ja vajadustele, tagamaks rakenduse kiiret kohandamist ja vastavust kasutajate ootustele.”

Platvorm: IOS, ANDROID

Regioon: Worldwide

Teenus: Mobile app & Disain

Ajajoon

Esimesed kohtumised, disainifaas, arendusfaas

2023 September

Valmistoote üleandmine

2023 Detsember

Käimasolev arendusfaas ja lisaideed

2024 Jaanuar - Kuni tänaseni

Projekti Tehniline Valik

Meie mobiilirakendus on loodud React Native'i raamistikul, pakkudes võimalust käivitada rakendust nii iOS kui ka Android platvormidel. Siin on meie React Native tehnoloogiastack: React Native: Raamistik võimaldab arendada dünaamilisi ja kõrgekvaliteedilisi mobiilirakendusi, toetades samal ajal mõlemat platvormi. Komponentide Taaskasutus: React Native võimaldab komponentide taaskasutust, vähendades arendusaega ja tagades ühtse kasutajakogemuse mõlemal platvormil. Kiire Arendus: React Native võimaldab kiiret arendust ja uuendusi, võimaldades rakenduse kiiret kohandamist uutele nõudmistele. Native Funktsionaalsus: Integreeritud võimalused kasutada native funktsioone, mis tagavad suurepärase jõudluse ja kasutajakogemuse mõlemal platvormil. See tehnoloogiastack võimaldab meil pakkuda mobiilirakendust, mis on mitte ainult kvaliteetne, vaid ka kohandatav ja tõhus nii iOS kui ka Android seadmetel.

Front-End:

React Native

Back-end:

Node Js

Related Cases

Attendr Scanner App

Attendr Scanner App

Attendr Scanner App on ürituste korraldajatele, pakkudes sujuvat pileti skaneerimise võimalust.

Vaata projekti arrow_icon
JK Volta

JK Volta

Põhja-Tallinna JK Volta, asutatud 2016. aastal, toob korraldatud jalgpalli Põhja-Tallinna. Tugeva struktuuriga, noortetööga, harrastusvõimaluste, naistejalgpalli ning konkurentsivõimelise meeskonnaga rikastame kohalikku kogukonda.

Vaata projekti arrow_icon
Dyora

Dyora

Dyora OÜ loob looduskosmeetikat ja sojavahaküünlaid, kasutades looduslikke koostisosi. Meie eesmärk on pakkuda kvaliteetseid ja keskkonnasõbralikke tooteid, rõhutades looduse ilu ning toetades tervislikku ja keskkonnasõbralikku elustiili

Vaata projekti arrow_icon